ליצירת קשר

השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שירותים נוספים

  • הדרכות לטבחים – הדרכות צוות המטבח הינו כלי ניהולי המאפשר שיפור מתמיד ביכולות המקצועיות. OJT – הדרכה בזמן העבודה, מאפשר לייעל את עבודת הצוות, לאתר תהליכים שגויים ולשפרם באופן מידי.
  • כתיבת נהלים – כחלק מהליווי הקולינרי אנו מסכמים את תהליכי העבודה במטבח בכתיבת נהלים הכוללים נהלי פתיחה וסגירה ונהלי יצור בכדי לאפשר אחידות בהוצאת המנות.
  • כתיבת תפריטים – כתיבת התפריט ובנייתו הינו תהליך אשר מתבסס על הקונספט המתגבש ו/ או הקיים. אנו מאמינים בשיתוף של כל הגורמים המעורבים בתהליך בניית התפריט. התפריט חייב להיות ברור, נכון לתפעול, יצירתי ומתאים למקום בו הוא מוצג .
  • תכנון מטבח – תכנון המטבח מתבצע בעזרתו של האדריכל אשר תפקידו לייצר חללים מתאימים לתכנון ולעבודה. אנחנו נתכנן את המדורים השונים על פי דרישות התפריט תוך הקפדה על זרימת עבודה נכונה המאפשרת יעילות בכוח העבודה.
  • תמחור – תמחור התפריט הוא אחד הכלים להצלחה עסקית. אנו נבנה מתכונים מדויקים ונגזור מהם עץ מוצר המחשב במדוייק את כמות חומרי הגלם בכל מנה ומאפשר שליטה על עלויות המזון.

  ליצירת קשר

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   יעוץ טבעוני

   יעוץ והטמעה טבעונית ע"י אורי שביט. אורי, בוגרת לימודי בישול וקונדיטוריה מקצועיים ("בישולים"), היתה במשך למעלה מעשור עיתונאית אוכל ומבקרת מסעדות במגזין "על השולחן". ניסיונה העשיר בביקורים במסעדות והמפגשים הרבים עם מגדלים, יצרני מזון, שפים ומסעדנים הפכו אותה לכתבת השטח של המגזין, שהתמחתה לאורך השנים בניתוח וסיקור מגמות, חדשות ושינויים בעולם הקולינאריה. לפני...

   ליווי קולינרי לרשתות מזון

   אנו שמחים לספק ליווי וייעוץ עבור יזמים המעוניינים ברכישת זכיינות בתחום המזון וכן בליווי של רשתות מזון. זהו נושא שלרוב מתגלה כמורכב כשמדובר ברשת מזון בעלת מספר סניפים כאשר על כל אחד מהם לעמוד בסטנדרטים קולינרים זהים ואחידים. היכולת לסנכרן את איכות המנות, צורת ההגשה והסגנונן בין סניף לסניף זו אמנות בפני עצמה המתחילה...

   לייבור קוסט למסעדות

   לייבור קוסט – עלות העבודה – הוא נתון קריטי להצלחת כל עסק ובפרט מסעדות, בתי קפה ועסקים אחרים במרחב הקולינרי. באופן טבעי, ככל שהלייבור קוסט (Labor Cost) נמוך יותר, מצבו של העסק טוב יותר, שכן הוא יכול להציע תפריט איכותי במחיר תחרותי במיוחד ובנוסף ליהנות משיעור רווחיות גבוה יחסית. מצד שני, כל ניסיון...

   קידום מסעדות