ליצירת קשר

השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ייעוץ למסעדות

  הקמה וניהול של מסעדה בסביבה תחרותית כמו זו הקיימת בארץ הינה מלאכה לא קלה.

  השינויים הרבים, כוח האדם המשתנה, עבודה מול ספקים רבים, ולקוחות אשר יודעים בדיוק מה הם רוצים מצריכים ניהול מקצועי ויעיל אשר יודע להגיב לסביבה דינמית. גם מסעדנים וותיקים מבינים כי הכנסת יועץ אשר ילווה את תהליכי הניהול מאפשר להם להגדיל את הרווחים ולשפר את מערך השירות. במידה והמסעדה מיועדת לציבור הדתי / חרדי, מדובר בחלק מטרנד המסעדות הכשרות למהדרין שהולך ומתפשט באזור המרכז ונשמח לסייע לכם בהכוונת התפריט.

  לכל מסעדה פורמט עבודה שונה המתאים רק לה. זה ה DNA אותו אנו מגבשים כבר בשלב ההקמה או לחילופין מאתרים במסעדה עובדת על מנת לתת את הליווי הנכון.

  ייעוץ למסעדות שרוצות להצליח

  ייעוץ עסקי למסעדות

  במציאות הקיימת נדמה כי הקמת מסעדה היא משימה כמעט בלתי אפשרית. גם השפים הגדולים ביותר נאלצים לסגור את העסק משלל סיבות, ויזמים עם חלומות גדולים מתעוררים למציאות מאתגרת מאוד. מצד שני, תכנון נכון והבנה מעמיקה של עולם המסעדות מאפשרים לנו לעשות את המהלך הגדול בעיניים פקוחות, עם כלים מקצועיים מתאימים. דרך טובה לעשות את זה נכון היא באמצעות ייעוץ למסעדות, ובמסגרת הליווי הזה תוכלו לזהות את הסיכונים ואת האופן שבו ניתן להתגונן מפניהם, ומן הצד השני את כל ההזדמנויות שאפשר ורצוי לנצל. חברת New Rest תהיה שם לצדכם עם כל התשובות לכל השאלות, עם שירות אישי ועם כל התמיכה הדרושה לכם.

  ייעוץ למסעדות והטעויות שחשוב להכיר

  יש לא מעט גורמים שמסבירים מדוע מסעדות רבות נסגרות גם עם כישרון אדיר ותפריט מצוין. ייעוץ למסעדות יאפשר לכם להכיר לעומק את הטעויות הללו – ולמצוא את הדרכים להימנע מהן.

  • הקמת מסעדה דורשת משאבים רבים ותכנון כלכלי מדויק – עסקים רבים נכשלו בשל תכנון לקוי
  • פתיחת מסעדה מחייבת בחירה נכונה של מיקום מנצח – לוקיישן לא מתאים פוגע בעסק
  • ניהול מסעדה חייב להתבצע באופן מקצועי ומדוקדק – ניהול כושל יוביל לסגירת העסק
  • פיקוח צמוד ומחויבות למטרה מקדמים הצלחה – ניהול "בשלט רחוק" משיג תוצאה הפוכה לחלוטין

  בנוסף חשוב לזכור כי קיימים היום לא מעט חוקים ונהלים המחייבים את כלל בעלי העסקים בתחום המזון, ובפרט את בעלי המסעדות ובתי הקפה. חוקי העסקה, דרישות של משרד הבריאות ונהלים הקשורים לבטיחות אש או לאיכות הסביבה – כל אלה מחייבים היכרות מעמיקה והקפדה יתרה על הדרישות והמדיניות של משרדי הממשלה השונים.

  בוחרים בייעוץ למסעדות המקצועי ביותר

  הטעויות הגדולות ביותר הן אלה שמסבירות מדוע מסעדות רבות נסגרות גם בנוכחותם של תשוקה רבה למקצוע, כישרון אדיר והשקעה בשיווק וביחסי ציבור. ייעוץ למסעדות הוא תהליך חיוני שמסייע לבעלי המסעדות לזהות את הכשלים ואת המלכודות – ולהימנע מהם בקלות וביעילות. חברת New Rest תסייע לכם לעשות את זה נכון, לבחור את חומרי הגלם, להרכיב את התפריט המנצח ולפעול להגשמת החלום שלכם.

  ייעוץ עסקי למסעדות

  ייעוץ עסקי למסעדות

  בכל הקשור לקריסת העסקים הקטנים, ובפרט לנפילתן של המסעדות המוכרות יותר או פחות, נראה שאפשר לזהות כמה וכמה הסברים. מניהול כושל בתחום הכספים ועד לטעויות אסטרטגיות בסיסיות יותר (כמו בחירת המיקום), אין ספק שמדובר בענף שבו האתגרים רבים מאוד. מצד שני, עם ייעוץ עסקי למסעדות וליווי צמוד כבר בשלבי התכנון, את הטעויות הגדולות אפשר לצמצם באופן משמעותי. צוות New Rest עומד לרשותכם למען המטרה הזו בדיוק, וכדי לאפשר לכם להגשים את הפנטזיה, להתמסר לחווייה הקולינרית האמיתית, ולעשות את זה נכון יותר – וטוב יותר.

  ייעוץ עסקי למסעדות – נקודות למחשבה

  אם תמיד השתוקקתם לפתוח מסעדה, וגם אם החלום הזה כבר חי ובועט אבל לא ממש מתרומם, ייעוץ עסקי למסעדות הוא צעד חשוב. כך תוכלו לזהות את כל הבעיות והאתגרים שעל הפרק, למשל:

  • האם אתם מנהלים את תחום הכספים באופן יסודי ושוטף?
  • האם בחרתם את הלוקיישן האידאלי, זה שמתאים לקונספט, לקהל היעד ולביקוש באזור?
  • האם אתם עובדים עם הספקים הנכונים בכל הנישות – מרכישת חומרי הגלם ועד לעיצוב ולשיווק?
  • האם יש לכם צוות מקצועי שאחראי על השירות, על הכנת המזון ואף על ניקיון המסעדה?
  • האם השירות שהלקוחות שלכם מקבלים מצדיק את המחיר?
  • האם אתם עומדים בכל החוקים והתקנות?

  שאלות אלה קריטיות, וההצלחה של כל מסעדה, חברת קייטרינג או אולם אירועים תלויה בתשובות שלכם. חשוב להבין כי כל פרט בנפרד והשילוב בין כולם יחד הם שיעשו את ההבדל האמיתי. זהו ההבדל בין עסק מצליח עם מוניטין ולקוחות נאמנים, לעסק שיכול להגיש אוכל מצוין עם שירות אדיב – אבל ללקוחות הבודדים שפוקדים את המקום, אם בכלל.

  ייעוץ עסקי למסעדות מקצועי – עולים על המסלול להצלחה

  עם ייעוץ עסקי למסעדות, המסלול שלכם אל ערב ההשקה, אל התפריט המשובח ואל ההצלחה העסקית הוא מסלול קצת יותר בטוח – והרבה פחות ברור. במקום לסמוך על המזל ולהאמין שהכול יהיה בסדר, זו ההזדמנות שלכם להכיר את כל המלכודות שעלולות לצוץ לאורך הדרך, ולאתר את הפתרונות לניטרול המוקשים הללו. המומחים של New Rest יפרשו בפניכם את כל האפשרויות ויעניקו לכם את כל הכלים כדי שתוכלו לעשות את זה נכון הרבה יותר.

  ליצירת קשר

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   עוד בנושא

   תוכנית עסקית למסעדה

   מסעדנים ותיקים טוענים שצריך להיות משוגע כדי לפתוח מסעדה – והם צודקים, אבל עם שינוי קטן: צריך להיות משוגע כדי לפתוח מסעדה בלי תוכנית עסקית, ורצוי מאוד שזו תהיה תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת שהוקדשה לה תשומת לב רבה. תוכנית עסקית נכונה היא כמו מפת אוצר: היא עוזרת ליזם להבין מהו ה-DNA של המסעדה...

   תכנון מטבח למסעדה

   המטבח הוא הלב של כל מסעדה מכל סוג שהוא, וכדי שהוא יפעם בקצב הנכון ויבטיח תפקוד מיטבי של כל העסק חשוב מאוד לתכנן אותו בקפידה. מטבח לא מתוכנן הוא מטבח לא יעיל, כלומר מטבח שגורם לבזבוז כסף בגלל לייבור קוסט גבוה יתר על המידה ופוד קוסט שגם הוא מופרז שלא לצורך. מטבח לא...

   מה אנחנו מציעים

   הדרכת צוותים – העובדים הם המשאב החשוב ביותר שלנו. גם אם יצרנו תנאים נכונים לעבודה, ללא הדרכה בסיסית לפני פתיחה, והדרכות מקצועיות שוטפות לא נוכל לשלוט ולשפר את רמת השרות. אנו בונים הדרכות יעודיות על פי הרכב הצוות ורמתו, ועוסקים במעגל השרות והמכירות. כתיבת נהלים – על מנת לאפשר מעקב ועבודה על פי פורמט...

   קידום מסעדות