ליצירת קשר

השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הקמת מסעדה חדשה

  הקמתה של מסעדה חדשה היא מהלך עסקי שכרוכה בו השקעה של מאות אלפי שקלים (במקרה של מסעדה קטנה) עד מיליוני שקלים (עבור מקום בסדר גודל בינוני, שלא לדבר על מסעדה גדולה או יוקרתית במיוחד). על-מנת שזו אכן תהיה השקעה ולא הימור מסוכן, מומלץ בחום להקדיש זמן ומחשבה למספר דגשים קריטיים ובפרט רישוי, תקציב ותפריט.

  רישוי

  מסעדה חדשה מחויבת בקבלת רישיון עסק על-מנת לפעול כחוק. קבלת רישיון זה מותנית באישור של גורמים רבים ובהם בין השאר משרד הבריאות, הרשות הארצית לכבאות והצלה והרשות המקומית. בהתאם חובה להקים את המסעדה במבנה בעל היתר בניה מתאים, לתכנן את המטבח ואת שאר מרחבי המסעדה בעזרת אנשי מקצוע מיומנים כך שהתוכניות יאושרו ע"י משרד הבריאות והרשות הארצית לכבאות ולתת את הדעת גם על שלל סוגיות רלוונטיות אחרות ובהן למשל אקוסטיקה (למניעת מטרדי רעש כמו גם הבטחת חוויית אירוח נעימה).

  תקציב

  הקמת מסעדה חדשה בלי תכנון תקציבי מדויק היא כמו יציאה לטיול רגלי במדבר בלי לדעת כמה מים יש לכם, על סמך אמונה ש"יהיה בסדר". אם אתם לא רוצים להתייבש באמצע הדרך, חובה לכתוב תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת, כולל כל ההוצאות הצפויות במהלך ההקמה וגם במהלך תקופת הפעילות ההתחלתית, כך שתוכלו לדעת האם התקציב שנמצא ברשותכם מספיק כדי להגיע לשלב שבו הכנסות העסק יעלו על הוצאותיו.

  תפריט

  ישנו הבדל, משמעותי, בין הכנת ארוחה למשפחה או לחברים שתזכה בתגובות נלהבות לבין יצירת תפריט למסעדה. תפריט למסעדה, ובעצם במרבית המקרים מדובר במספר תפריטים שונים (בוקר/ צהריים/ ערב/ עסקית/ משלוחים וכו'), מחייב התאמה לטעם של קהל היעד, ייחודיות, תשומת לב גם לנושא הפוד קוסט והתמחור של המנות ועוד ועוד – כך שגם גיבוש התפריט מן הראוי שיתבצע בעזרת מומחים מנוסים בתחום. על מנת שהעסק יצליח וימשוך אליו לקוחות איכותיים, יש לדאוג לבנות מספר תפריטים שנבנו במיוחד לקהל הלקוחות הרלוונטי של המסעדה בין אם זו מסעדה איטלקית, סושייה או כל מסעדה אחרת.

  new-rest צברה ניסיון מגוון הן בכל הקשור להליכי רישוי מסעדות, הן בנוגע לכתיבת תוכניות לעסקי מזון שונים והן ביצירת ותכנון תפריט. נשמח לסייע גם לכם להקים את המסעדה שתמיד רציתם, באופן מושכל ומתוכנן בקפידה.

  ליצירת קשר

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   רווחיות מסעדה / רווח גולמי בתי קפה

   עבור בעלי מסעדות ובתי קפה רבים, הקמת העסק הייתה בחינת הגשמת חלום. בחלק גדול מהמקרים היוזמה נבעה מכישרון קולינרי או אהבת אוכל, וכן רצון לארח אנשים ולשמח אותם – אבל אסור לשכוח לרגע שבסופו של דבר מסעדה/בית קפה הם לא רק חלום ומקום לחגיגות קולינריות אלא גם עסק, ועסק חייב להיות רווחי...

   פתיחת מסעדה בארצות הברית

   מאז ומתמיד הצלחה עסקית בארצות הברית נחשבה, ובצדק, למתגמלת באמת – הן בהיבט הכספי והן מבחינות אחרות. גם הקמת מסעדה בארה"ב היא פוטנציאל לרווחים נאים מאוד, ובפרט אם המהלך, שמחייב השקעה בלתי מבוטלת, מתבצע בעזרת אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים של new-rest. השירות שלנו משפר משמעותית את סיכויי ההצלחה גם במקרים של פתיחת מסעדה...

   פוד קוסט שווארמה

   שווארמה היא אחד המאכלים הנפוצים בארץ. מדובר באוכל רחוב שנתפש ככזה שאמור להיות זול מאוד, אבל עלות המזון היחסית גבוהה שלו מחייבת תמחור בהתאם כך שמחירה של המנה שמבוססת על בישול איטי וממושך של בשר (לרוב הודו, עוף או כבש) בתוספת שומן (של כבש) נע בין 30 ל-40 ₪ ברוב המקרים ולעתים...

   קידום מסעדות