Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ליצירת קשר

השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הקמת מסעדה חדשה

  הקמתה של מסעדה חדשה היא מהלך עסקי שכרוכה בו השקעה של מאות אלפי שקלים (במקרה של מסעדה קטנה) עד מיליוני שקלים (עבור מקום בסדר גודל בינוני, שלא לדבר על מסעדה גדולה או יוקרתית במיוחד). על-מנת שזו אכן תהיה השקעה ולא הימור מסוכן, מומלץ בחום להקדיש זמן ומחשבה למספר דגשים קריטיים ובפרט רישוי, תקציב ותפריט.

  רישוי

  מסעדה חדשה מחויבת בקבלת רישיון עסק על-מנת לפעול כחוק. קבלת רישיון זה מותנית באישור של גורמים רבים ובהם בין השאר משרד הבריאות, הרשות הארצית לכבאות והצלה והרשות המקומית. בהתאם חובה להקים את המסעדה במבנה בעל היתר בניה מתאים, לתכנן את המטבח ואת שאר מרחבי המסעדה בעזרת אנשי מקצוע מיומנים כך שהתוכניות יאושרו ע"י משרד הבריאות והרשות הארצית לכבאות ולתת את הדעת גם על שלל סוגיות רלוונטיות אחרות ובהן למשל אקוסטיקה (למניעת מטרדי רעש כמו גם הבטחת חוויית אירוח נעימה).

  תקציב

  הקמת מסעדה חדשה בלי תכנון תקציבי מדויק היא כמו יציאה לטיול רגלי במדבר בלי לדעת כמה מים יש לכם, על סמך אמונה ש"יהיה בסדר". אם אתם לא רוצים להתייבש באמצע הדרך, חובה לכתוב תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת, כולל כל ההוצאות הצפויות במהלך ההקמה וגם במהלך תקופת הפעילות ההתחלתית, כך שתוכלו לדעת האם התקציב שנמצא ברשותכם מספיק כדי להגיע לשלב שבו הכנסות העסק יעלו על הוצאותיו.

  תפריט

  ישנו הבדל, משמעותי, בין הכנת ארוחה למשפחה או לחברים שתזכה בתגובות נלהבות לבין יצירת תפריט למסעדה. תפריט למסעדה, ובעצם במרבית המקרים מדובר במספר תפריטים שונים (בוקר/ צהריים/ ערב/ עסקית/ משלוחים וכו'), מחייב התאמה לטעם של קהל היעד, ייחודיות, תשומת לב גם לנושא הפוד קוסט והתמחור של המנות ועוד ועוד – כך שגם גיבוש התפריט מן הראוי שיתבצע בעזרת מומחים מנוסים בתחום. על מנת שהעסק יצליח וימשוך אליו לקוחות איכותיים, יש לדאוג לבנות מספר תפריטים שנבנו במיוחד לקהל הלקוחות הרלוונטי של המסעדה בין אם זו מסעדה איטלקית, סושייה או כל מסעדה אחרת.

  new-rest צברה ניסיון מגוון הן בכל הקשור להליכי רישוי מסעדות, הן בנוגע לכתיבת תוכניות לעסקי מזון שונים והן ביצירת ותכנון תפריט. נשמח לסייע גם לכם להקים את המסעדה שתמיד רציתם, באופן מושכל ומתוכנן בקפידה.

  ליצירת קשר

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   ייעוץ עסקי למסעדה

   ייעוץ למסעדות באופן עסקי הינו שירות יקר ערך לכל סוגי העסקים, ובפרט כך הדבר בתחום המזון שמטבעו מתאפיין בדינמיות רבה, תחרותיות גבוהה וקושי משמעותי למצות את הפוטנציאל. הדרכים העיקריות שבהן תורם ייעוץ למסעדה הן: השבחת התפעול השוטף ושיפור הביצועים – באמצעות צמצום הלייבור קוסט והפוד קוסט, כמובן מבלי לפגוע באיכות החוויה שזוכים לה...

   בניית תפריט

   בניית תפריט היא חלק מרכזי ביותר בבואנו לפתוח מסעדה או בית-קפה חדש ולכן יש להקדיש לו את מירב תשומת הלב הנדרשת. ברובם המכריע של המקרים נדרש לעסוק בכמה שאלות מרכזיות בבואנו לבנות תפריט לעסק הכולל בתוכו הגשת מזון: האם ניסוח התפריט ברור מספיק ללקוחות העתידיים בעסק? האם הוא יהיה ארוך או קצר...

   ייעוץ בנושא הקולינריה - מתאים לכם?

   ייעוץ קולינרי עשוי לשפר בצורה טובה, ואפילו דרמטית, את מגוון המנות המוצעות. הוא מתאים רבות למסעדות קונספט יוקרתיות אבל יכול גם להינתן לאחרות. הוא שם דגש על איכות חומרי הגלם, על שיטת בישול והכנה, על הגשה נכונה ועוד. ייעוץ חיצוני מנקודת מבט שונה עשוי לתרום לכל בעל ומנהל מסעדה. חברת NEW REST...

   קידום מסעדות