ליצירת קשר

השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הקמת בית קפה + תוכנית עסקית

  בישראל פועלים היום אלפי בתי קפה ומסעדות, והם נמצאים בכל הערים הגדולות וביישובים הקטנים, עם מגוון תפריטים ושפע של מנות נהדרות. עם זאת, אנחנו שומעים לא פעם על בתי עסק מתחום המזון שבוחרים לקפל את הכיסאות ולסגור את הדלתות לצמיתות. לנוכח המציאות הזו נשאלת לרוב שאלה אחת מרכזית על ידי היזמים שמשתוקקים לנהל בית קפה משלהם: האם הקמת בית קפה באמת משתלמת? כדי להשיב על השאלה הזו אנחנו צריכים לבחון לעומק כמה וכמה משתנים, וצוות New Rest יעזור לכם להרכיב את הנוסחה הזו במטרה לענות עליה.

  האם הקמת בית קפה היא החלטה נכונה?

  לפני שאתם מחליטים על הקמת בית קפה חדש שיעוצב בהתאם לחלומות הגדולים שלכם ויציע את התפריט המשובח עליו אתם מפנטזים, יש מספר צעדים מקדימים שיעזרו לכם להבין לאן אתם נכנסים:

  • בצעו סקר שוק ולמדו את האזור אליו אתם רוצים להיכנס, את קהל היעד ואת המתחרים שלכם
  • למדו לעומק את כל העלויות הדרושות, לרבות רכישת ציוד וסחורה, גיוס כוח אדם ודמי שכירות
  • התייעצו עם גורם מקצועי כדי להבין אילו כישורים נדרשים לניהול בית קפה והאם יש לכם את מה שדרוש כדי להצליח

  בשלב הבא תוכלו להתחיל להגדיר תוכנית עסקית ברורה, לבנות את תקציב ההקמה ולהיערך לקראת יום הפתיחה. זהו תהליך ארוך ומורכב, אבל אל תתנו לסטטיסטיקה להפחיד אתכם. נכון, עסקים רבים נסגרים ובהם גם בתי קפה ומסעדות, אבל הבנת הטעויות והסיכונים – לצד היערכות טובה יותר לקראתם – זהו צעד שיאפשר לכם לעשות את זה בצורה טובה ויעילה הרבה יותר. עם אנשים מקצועיים ומנוסים שיצעדו לצדכם, זה בהחלט צעד ריאלי.

  הקמת בית קפה – מתמודדים עם המשימה בהצלחה

  הקמת בית קפה היא אחת המשימות המורכבות, היקרות והגדולות ביותר שיש, אבל גם אליה תוכלו להגיע ערוכים ומוכנים היטב. עם המון ניסיון בעולם המסעדות ובשיפור תהליכי עבודה, ובעיקר עם הבנה מעמיקה של כל האתגרים הניצבים בפני בתי הקפה בישראל – המקצוענים של New Rest יעניקו לכם את כל התמיכה הדרושה גם בתהליך ההקמה וגם בטווח הארוך.

  הקמת בית קפה עם המומחים בתחום

  הקמת בית קפה –  תוכנית עסקית לבית קפה

  ישנם עסקים רבים, בהם גם מסעדות ובתי קפה, שפועלים ללא תוכנית ברורה. הם מגיבים לנעשה בשוק, מבצעים שינויים תוך כדי תנועה ובאופן כללי שואפים לשרוד ולהשאיר את הראש מעל המים. אין ספק שלעסקים אלה קשה יותר לצמוח, והניהול השוטף הופך למטלה מייגעת במיוחד. מנגד, בניית תוכנית עסקית לבית קפה מאפשר למי שמנצח על התזמורת לעשות את זה נכון הרבה יותר ולהתקדם לעבר היעדים שהציב. חברת New Rest מציעה ללקוחותיה את המעטפת המקצועית, האיכותית והתומכת כדי לאפשר להם לבנות תוכנית עסקית המכוונת לעבר מטרות מוגדרות.

  הקמת בית קפה החשיבות של תוכנית עסקית לבית קפה

  במקום לעסוק ב"כיבוי שריפות", תוכנית עסקית לבית קפה מאפשרת לכם לפעול באופן יעיל וחכם הרבה יותר, ויש כמה סיבות מצוינות להשקיע בה את מרב המאמצים והמשאבים:

  • תוכנית עסקית עוזרת לנו להתמקד ביעדים, במטרות ובדרכים הטובות ביותר להשגתם
  • תוכנית עסקית מאפשרת לנו לתכנן גם את ההתנהלות הפיננסית שלנו כבר מראשית הדרך
  • תוכנית עסקית מסייעת לנו לזהות מראש אתגרים ואיומים כדי שנדע להגיב אליהם בצורה מועילה
  • תוכנית עסקית מקלה על הניהול היומיומי ועל תפעול העסק

  למעשה, התוכנית העסקית שלנו היא זו שעוזרת לנו לקבל החלטות בטווח הקצר ובטווח הארוך, והיא ממקדת אותנו במטרות שהצבנו לעצמנו. אנחנו יודעים מה נדרש מאיתנו, אילו צעדים יקדמו אותנו לעבר המטרה, מה יכול לפגוע בעסק ואילו הזדמנויות אנחנו פשוט חייבים לנצל. במציאות שבה מסעדות ובתי קפה נסגרים בשל ניהול לקוי או בשל קושי בקבלת החלטות, התוכנית הזו היא משענת קריטית שכל בעל עסק זקוק לה.

  מתכננים כל מהלך בעזרת New Rest

  במקום להתמקד בסטטיסטיקה המאיימת ולחשוש מפני הכניסה אל השוק, תוכנית עסקית לבית קפה מאפשרת לכם לפעול נכון וחכם, לצמצם את חוסר הוודאות ולהגדיל את הסיכויים שלכם. זוהי הדרך האידאלית לזהות מראש את הסיכונים, למזער אותם ככל הניתן, לקבוע אסטרטגיית פעולה ברורה ולדעת בדיוק מה נדרש מאיתנו בכל רגע נתון. עם הליווי של New Rest תוכלו לתכנן את כל המהלכים הבאים שלכם עוד לפני שמכונת הקפה תפעל בפעם הראשונה.

  פתיחת בית קפה

  אחד מהבילויים המועדפים על הישראלים ולא משנה היכן הם נמצאים בעולם, זה ישיבה בבית קפה. לישיבה בבית קפה יש הווי מיוחד, מדובר על בילוי הזמין לנו בכל מקום ובכל זמן, ולא דורש הוצאה גדולה בעד ההנאה שבישיבה. ענף בתי הקפה בישראל הוא אחד מענפי הקולינריה המובילים, בין אם מדובר ברשת או שמדובר בבית קפה פרטי, ובתי קפה צצים כפטריות אחרי הגשם. רבים לא יודעים כי מדובר בענף שנחשב למסוכן, וזאת על פי הסטטיסטיקה בכל הנוגע לסגירת בתי קפה. על מנת להקים עסק מצליח לטווח ארוך, בכל נושא הקמת בית קפה יש להתייעץ עם המומחים בתחום, לדוגמת חברת New Rest ניהול, ייעוץ והקמת דוכני מזון, שיבנו לכם בסיס יציב לעסק מצליח.

   

  איך להקים בית קפה

  ישנה נטייה לחשוב שלהקים בית קפה, זה עניין פשוט וקל. הקמת בית קפה דורשת מחשבה רבה, ובשוק בתי הקפה הענף שיש בישראל, מומלץ להיות יצירתיים על מנת לבנות עסק יציב, מניב רווחים ולטווח ארוך. ישנם שיקולים רבים שעלינו לקחת בפתיחת בית קפה, לדוגמת המיקום, האם זה במקום מרכזי, האם יש מקומות חניה בסביבה ועוד, שיקול של מבנה, האם קיימות תשתיות או שיש להכינן מאפס, ועוד שיקולים רבים ומגוונים. כיום ישנם יועצים המתמחים בהקמת בתי קפה, שהם בעלי ניסיון בתחום ומכירים את השוק לכל רבדיו. יועצים אלו יוכלו לבנות לך תכנית עסקית ולסקור גם את המתחרים על מנת לבנות לך ייחודיות.

   

  הקמת בית קפה – אל תקימו לבד

  בשוק כל כך נפוץ ורווי בתי קפה, חייבים לקחת בחשבון את כל השיקולים הנלווים כמו התחרות בשוק, מקורות מימון, ניהול סיכונים ועוד. לכן מומלץ כבר בתחילת הדרך לקבל ייעוץ מקצועי של אלופים בתחום לדוגמת חברת New Rest ניהול, ייעוץ והקמת דוכני מזון, שילוו אתכם כל הדרך להצלחה.

  ליצירת קשר

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שרותים נוספים

   ליווי קולינרי לרשתות מזון

   אנו שמחים לספק ליווי וייעוץ עבור יזמים המעוניינים ברכישת זכיינות בתחום המזון וכן בליווי של רשתות מזון. זהו נושא שלרוב מתגלה כמורכב כשמדובר ברשת מזון בעלת מספר סניפים כאשר על כל אחד מהם לעמוד בסטנדרטים קולינרים זהים ואחידים. היכולת לסנכרן את איכות המנות, צורת ההגשה והסגנונן בין סניף לסניף זו אמנות בפני עצמה המתחילה...

   יעוץ טבעוני

   יעוץ והטמעה טבעונית ע"י אורי שביט. אורי, בוגרת לימודי בישול וקונדיטוריה מקצועיים ("בישולים"), היתה במשך למעלה מעשור עיתונאית אוכל ומבקרת מסעדות במגזין "על השולחן". ניסיונה העשיר בביקורים במסעדות והמפגשים הרבים עם מגדלים, יצרני מזון, שפים ומסעדנים הפכו אותה לכתבת השטח של המגזין, שהתמחתה לאורך השנים בניתוח וסיקור מגמות, חדשות ושינויים בעולם הקולינאריה. לפני...

   תוכנית עסקית למסעדה

   מסעדנים ותיקים טוענים שצריך להיות משוגע כדי לפתוח מסעדה – והם צודקים, אבל עם שינוי קטן: צריך להיות משוגע כדי לפתוח מסעדה בלי תוכנית עסקית, ורצוי מאוד שזו תהיה תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת שהוקדשה לה תשומת לב רבה. תוכנית עסקית נכונה היא כמו מפת אוצר: היא עוזרת ליזם להבין מהו ה-DNA של המסעדה...

   קידום מסעדות