ליצירת קשר

השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הקמת בית קפה + תוכנית עסקית

  בישראל פועלים היום אלפי בתי קפה ומסעדות, והם נמצאים בכל הערים הגדולות וביישובים הקטנים, עם מגוון תפריטים ושפע של מנות נהדרות. עם זאת, אנחנו שומעים לא פעם על בתי עסק מתחום המזון שבוחרים לקפל את הכיסאות ולסגור את הדלתות לצמיתות. לנוכח המציאות הזו נשאלת לרוב שאלה אחת מרכזית על ידי היזמים שמשתוקקים לנהל בית קפה משלהם: האם הקמת בית קפה באמת משתלמת? כדי להשיב על השאלה הזו אנחנו צריכים לבחון לעומק כמה וכמה משתנים, וצוות New Rest יעזור לכם להרכיב את הנוסחה הזו במטרה לענות עליה.

  האם הקמת בית קפה היא החלטה נכונה?

  לפני שאתם מחליטים על הקמת בית קפה חדש שיעוצב בהתאם לחלומות הגדולים שלכם ויציע את התפריט המשובח עליו אתם מפנטזים, יש מספר צעדים מקדימים שיעזרו לכם להבין לאן אתם נכנסים:

  • בצעו סקר שוק ולמדו את האזור אליו אתם רוצים להיכנס, את קהל היעד ואת המתחרים שלכם
  • למדו לעומק את כל העלויות הדרושות, לרבות רכישת ציוד וסחורה, גיוס כוח אדם ודמי שכירות
  • התייעצו עם גורם מקצועי כדי להבין אילו כישורים נדרשים לניהול בית קפה והאם יש לכם את מה שדרוש כדי להצליח

  בשלב הבא תוכלו להתחיל להגדיר תוכנית עסקית ברורה, לבנות את תקציב ההקמה ולהיערך לקראת יום הפתיחה. זהו תהליך ארוך ומורכב, אבל אל תתנו לסטטיסטיקה להפחיד אתכם. נכון, עסקים רבים נסגרים ובהם גם בתי קפה ומסעדות, אבל הבנת הטעויות והסיכונים – לצד היערכות טובה יותר לקראתם – זהו צעד שיאפשר לכם לעשות את זה בצורה טובה ויעילה הרבה יותר. עם אנשים מקצועיים ומנוסים שיצעדו לצדכם, זה בהחלט צעד ריאלי.

  הקמת בית קפה – מתמודדים עם המשימה בהצלחה

  הקמת בית קפה היא אחת המשימות המורכבות, היקרות והגדולות ביותר שיש, אבל גם אליה תוכלו להגיע ערוכים ומוכנים היטב. עם המון ניסיון בעולם המסעדות ובשיפור תהליכי עבודה, ובעיקר עם הבנה מעמיקה של כל האתגרים הניצבים בפני בתי הקפה בישראל – המקצוענים של New Rest יעניקו לכם את כל התמיכה הדרושה גם בתהליך ההקמה וגם בטווח הארוך.

  הקמת בית קפה עם המומחים בתחום

  תוכנית עסקית לבית קפה

  ישנם עסקים רבים, בהם גם מסעדות ובתי קפה, שפועלים ללא תוכנית ברורה. הם מגיבים לנעשה בשוק, מבצעים שינויים תוך כדי תנועה ובאופן כללי שואפים לשרוד ולהשאיר את הראש מעל המים. אין ספק שלעסקים אלה קשה יותר לצמוח, והניהול השוטף הופך למטלה מייגעת במיוחד. מנגד, בניית תוכנית עסקית לבית קפה מאפשר למי שמנצח על התזמורת לעשות את זה נכון הרבה יותר ולהתקדם לעבר היעדים שהציב. חברת New Rest מציעה ללקוחותיה את המעטפת המקצועית, האיכותית והתומכת כדי לאפשר להם לבנות תוכנית עסקית המכוונת לעבר מטרות מוגדרות.

  החשיבות של תוכנית עסקית לבית קפה

  במקום לעסוק ב"כיבוי שריפות", תוכנית עסקית לבית קפה מאפשרת לכם לפעול באופן יעיל וחכם הרבה יותר, ויש כמה סיבות מצוינות להשקיע בה את מרב המאמצים והמשאבים:

  • תוכנית עסקית עוזרת לנו להתמקד ביעדים, במטרות ובדרכים הטובות ביותר להשגתם
  • תוכנית עסקית מאפשרת לנו לתכנן גם את ההתנהלות הפיננסית שלנו כבר מראשית הדרך
  • תוכנית עסקית מסייעת לנו לזהות מראש אתגרים ואיומים כדי שנדע להגיב אליהם בצורה מועילה
  • תוכנית עסקית מקלה על הניהול היומיומי ועל תפעול העסק

  למעשה, התוכנית העסקית שלנו היא זו שעוזרת לנו לקבל החלטות בטווח הקצר ובטווח הארוך, והיא ממקדת אותנו במטרות שהצבנו לעצמנו. אנחנו יודעים מה נדרש מאיתנו, אילו צעדים יקדמו אותנו לעבר המטרה, מה יכול לפגוע בעסק ואילו הזדמנויות אנחנו פשוט חייבים לנצל. במציאות שבה מסעדות ובתי קפה נסגרים בשל ניהול לקוי או בשל קושי בקבלת החלטות, התוכנית הזו היא משענת קריטית שכל בעל עסק זקוק לה.

  מתכננים כל מהלך בעזרת New Rest

  במקום להתמקד בסטטיסטיקה המאיימת ולחשוש מפני הכניסה אל השוק, תוכנית עסקית לבית קפה מאפשרת לכם לפעול נכון וחכם, לצמצם את חוסר הוודאות ולהגדיל את הסיכויים שלכם. זוהי הדרך האידאלית לזהות מראש את הסיכונים, למזער אותם ככל הניתן, לקבוע אסטרטגיית פעולה ברורה ולדעת בדיוק מה נדרש מאיתנו בכל רגע נתון. עם הליווי של New Rest תוכלו לתכנן את כל המהלכים הבאים שלכם עוד לפני שמכונת הקפה תפעל בפעם הראשונה.

  ליצירת קשר

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שרותים נוספים

   תכנון מטבח למסעדה

   המטבח הוא הלב של כל מסעדה מכל סוג שהוא, וכדי שהוא יפעם בקצב הנכון ויבטיח תפקוד מיטבי של כל העסק חשוב מאוד לתכנן אותו בקפידה. מטבח לא מתוכנן הוא מטבח לא יעיל, כלומר מטבח שגורם לבזבוז כסף בגלל לייבור קוסט גבוה יתר על המידה ופוד קוסט שגם הוא מופרז שלא לצורך. מטבח לא...

   שירותים נוספים

   הדרכות לטבחים – הדרכות צוות המטבח הינו כלי ניהולי המאפשר שיפור מתמיד ביכולות המקצועיות. OJT – הדרכה בזמן העבודה, מאפשר לייעל את עבודת הצוות, לאתר תהליכים שגויים ולשפרם באופן מידי. כתיבת נהלים – כחלק מהליווי הקולינרי אנו מסכמים את תהליכי העבודה במטבח בכתיבת נהלים הכוללים נהלי פתיחה וסגירה ונהלי יצור בכדי...

   ליווי קולינרי לרשתות מזון

   אנו שמחים לספק ליווי וייעוץ עבור יזמים המעוניינים ברכישת זכיינות בתחום המזון וכן בליווי של רשתות מזון. זהו נושא שלרוב מתגלה כמורכב כשמדובר ברשת מזון בעלת מספר סניפים כאשר על כל אחד מהם לעמוד בסטנדרטים קולינרים זהים ואחידים. היכולת לסנכרן את איכות המנות, צורת ההגשה והסגנונן בין סניף לסניף זו אמנות בפני עצמה המתחילה...

   קידום מסעדות